Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "LIX zwyczajna sesja Rady Miasta Puck".
Zatwierdzenie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Zatwierdzenie protokołu z LV zwyczajnej sesji Rady Miasta Puck, LVI Uroczystej sesji Rady Miasta Puck, LVII i LVIII nadzwyczajnej sesji Rady Miasta Puck
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Miasta Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 0 | 1 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | przeciw |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej na lata 2022 - 2039.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | wstrzymał się |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany planu budżetu Miasta na 2022r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
12 | 1 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | wstrzymał się |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nadania tytułu "Honorowego Obywatela Miasta Pucka".
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe oraz osiągnięcia w działalności sportowej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
10 | 2 | 1 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | wstrzymał się |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | wstrzymał się |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | przeciw |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę nr XXVII/5/2016 Rady Miasta Pucka z dnia 29 listopada 2016r. w sprawie opłat za pobyt dziecka w żłobku, maksymalnej wysokości opłaty za wyżywienie oraz warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od ponoszenia opłat.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały o zmianie Uchwały Nr XXXIX/7/2009 Rady Miasta Pucka z dnia 29 września 2009r. w sprawie wynagradzania nauczycieli szkół i placówek, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasta Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XLVI/4/2021 Rady Miasta Puck z dnia 29 listopada 2021r. w sprawie ustalenia opłat za korzystanie z parkingów Gminy Miasta Puck.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie powołania Komisji Inwentaryzacyjnej.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy na czas nieokreślony w trybie bezprzetargowym. ( ul. Żarnowiecka)
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu na czas oznaczony w trybie bezprzetargowym. ( teren Portu Jachtowego).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |
Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy na czas oznaczonyw trybie bezprzetargowym. ( ul. Nowy Świat).
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 0 | 0 | 0 | 2 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Tomasz Nowak | za |
2 | Andrzej Wiśniewski | za |
3 | Justyna Thiel | za |
4 | Jarosław Lis | za |
5 | Leszek Podlaszewski | za |
6 | Izabela Grzejdziak | za |
7 | Ewa Włudzik | za |
8 | Tomasz Karczyński | za |
9 | Emilia Lesner | za |
10 | Piotr Kozakiewicz | za |
11 | Maria Antoniewicz | za |
12 | Roman Bianga | za |
13 | Janusz Łęgowski | za |
14 | Daniel Pliński | nieobecny |
15 | Amadeusz Walke | nieobecny |